top of page

בינה מלאכותית יוצרת
הצטרפו למהפכה

בינה מלאכותית משנה לחלוטין את הדרך בה אנחנו עובדים, לומדים, ומייצרים תוכן.
היא כבר לא טכנולוגיה מרוחקת, היום קיימים אינספור כלים פשוטים לשימוש, נגישים לכל קהל וכל גיל, שמאפשרים לנו לעשות עבודה טובה הרבה יותר, מהירה יותר, לקבל השראה ולהנות מהדרך.
את הסדנאות וההרצאות יצרתי כדי להנגיש את היכולות הללו לכולם, מתוך אמונה אמיתית שמדובר בידע וניסיון קריטי עבור כולנו בעולם החדש.

מוזמנים לפנות אליי כדי להתאים את התכנים והפורמט לקהל שלכם, החל מהכשרות להנהלה, ועד סדנאות הורים וילדים לימי פעילות למשפחות העובדים.

איפה שמעו אותי?

KLTR_BIG.png
logo-center-big-eng.png
DRIIVZ.png
pngegg.png
morning.png
Ministry_of_Justice.svg.png
gecvwo7a6xjuz5zlrqae.webp
Fireblocks_Logo.jpg
kisspng-salesforce-com-salesforce-market

מגוון הרצאות וסדנאות

EM2_0565_edited_edited.jpg
כלי AI לעובדים ואיך הם יכולים להקפיץ אתכם קדימה?

הרצאה והתנסות מעשית: לא רק לאנשי טכנולוגיה - כלי בינה מלאכותית ואיך הם יכולים להקפיץ אותנו קדימה?

בהרצאה משולבת סדנא נכיר את סוגי הכלים הקיימים, נעמיק בכלים המובילים בכמה תחומים שונים (יצירת טקסטים, יצירת תמונות וכו'), נראה דוגמאות של שימושים חדשניים מגוונים ונתרגל ביחד, כל אחד בעולמות תוכן שלו, כדי להבין טוב יותר איך הכלים הללו יכולים לעזור בעבודה שלנו בחיי היומיום. התוכן יותאם לעולם התוכן ורמת הקבוצה.

WhatsApp Image 2023-08-25 at 9_edited.jp
הורים וילדים: יצירת סיפור בכלי בינה מלאכותית

מצויין לפעילויות משפחתיות לעובדים, ימי גיבוש, חגים וחופשים: סדנא להורים וילדים ביחד שבה כל זוג משתתפים ימציאו סיפור ביחד עם כלי AI וייצרו תמונות מרהיבות שילוו אותו. המשתתפים ילמדו שימוש במספר כלי AI ליצירת תוכן, עם דגש על יצירת ועריכת תמונות בכלים חינמים.

הסדנא מתאימה מגיל 7 ומעלה. סדנת נוער (מגיל 13) אפשרית גם ללא ליווי הורה.

shira_edited.jpg
יצירת תכנים ויזואלים בכלי AI

כלי ה-AI החדשים מאפשרים לכל אחד ואחת מאיתנו לייצר ולערוך תמונות מכל הסוגים: חומר שיווקי, מצגות, ספרי ילדים, דפי צביעה וכל רעיון שנוכל לדמיין. הכלים האלה יכולים ללוות אותנו בתהליך היצירה, לתת השראה, להניע תהליכי חשיבה ויצירתיות, ובעצם מהווים המעצב האישי שלנו שיכול לעבוד איתנו צמוד ולחשוב ביחד. בהרצאה משולבת סדנא נכיר ונתנסה במספר כלים חינמיים ונגישים, נלמד לייצר וגם לערוך תמונות לכל מיני מטרות, לשלוט בסגנון התמונה, לשנות פרמטרים ותכנים ולהתאים אותה לצרכים שלנו. נכיר גם כלים מתקדמים יותר ואת היכולות הייחודיות שלהם.

סדנא לצוותי HR וגיוס: איך נעזר ב-AI לכתיבת Job Description אופטימלי
shira.we_a_photo_taken_using_a_nikon_Z50_of_2_women_and_1_man_3_7078462c-6327-4f38-83bb-33

בהרצאה משולבת סדנא נכיר את כלי ה AI שיכולים לעזור לנו לכתוב תכנים מדוייקים, תואמי ערכי החברה והצרכים שלנו כצוותי גיוס. נלמד מתודולוגיית עבודה ייחודית מול כלי בינה מלאכותית טקסטואלים וגם נתרגל אותה במהלך הסדנא. בסיום הסדנא נצא עם תיאורי משרות עדכניים ברמה גבוהה, תואמי ערכי החברה והדרישות, שיימשכו אלינו את המועמדים הנכונים לתפקיד.

סדנאות הורים וילדים - מה מספרים המשתתפים?

על המנחה

נעים להכיר! אני שירה, אשת טכנולוגיה ב-20 השנים האחרונות עם ניסיון רב בהובלת צוותים ומוצרים בעולמות חדשנות ובסביבת קורפורייט. כיום אני יועצת ומרצה בתחומי מוצר ובינה מלאכותית. אני גם אמא של תום (6) ואיתמר (2).

בשנים האחרונות הובלתי מוצרים וצוותי מוצר בעולם הבינה מלאכותית והפרסונליזציה במיקרוסופט, החל ממוצרי חדשנות ואינקובציות וכלה במוצרי AI המשולבים ב-Office365. 
כיום אני עוסקת, בין השאר, בהנגשת כלי הבינה המלאכותית לקהלים שונים ומגוונים.

מעוניינים להזמין אותי אליכם לארגון?

צרו קשר במייל shira.we@gmail.com או בטופס למטה.

shira_a_photo_of_a_very_cute_furry_pink_robot_with_a_37_year_ol_6cf40394-b4ff-4bf2-8b25-be

מוזמנים ליצור קשר לכל שאלה, בקשה או התייעצות

  • Whatsapp
  • Facebook
  • LinkedIn

תודה! אהיה בקשר בקרוב

bottom of page