top of page

בינה מלאכותית יוצרת
הצטרפו למהפכה

בינה מלאכותית משנה לחלוטין את הדרך בה אנחנו עובדים, לומדים, ומייצרים תוכן.
היא כבר לא טכנולוגיה מרוחקת, היום קיימים אינספור כלים פשוטים לשימוש, נגישים לכל קהל וכל גיל, שמאפשרים לנו לעשות עבודה טובה הרבה יותר, מהירה יותר, לקבל השראה ולהנות מהדרך.
את הסדנאות וההרצאות יצרתי כדי להנגיש את היכולות הללו לכולם, מתוך אמונה אמיתית שמדובר בידע וניסיון קריטי עבור כולנו בעולם החדש.

מוזמנים לפנות אליי כדי להתאים את התכנים והפורמט לקהל שלכם, החל מהכשרות להנהלה, לצוותים מקצועיים או לכלל החברה.

מחפשים את התוכן באנגלית? גשו לכאן

איפה שמעו אותי?

מגוון הרצאות וסדנאות

EM2_0565_edited_edited.jpg
כלי AI לעובדים ואיך הם יכולים להקפיץ אתכם קדימה?

הרצאה והתנסות מעשית: לא רק לאנשי טכנולוגיה - כלי בינה מלאכותית ואיך הם יכולים להקפיץ אותנו קדימה?

בהרצאה משולבת סדנא נכיר את סוגי הכלים הקיימים, נעמיק בכלים המובילים בכמה תחומים שונים (יצירת טקסטים, יצירת תמונות וכו'), נראה דוגמאות של שימושים חדשניים מגוונים ונתרגל ביחד, כל אחד בעולמות תוכן שלו, כדי להבין טוב יותר איך הכלים הללו יכולים לעזור בעבודה שלנו בחיי היומיום. התוכן יותאם לעולם התוכן ורמת הקבוצה.

GAL_3516.JPG
איך נוכל להשתמש בכלי AI ליצירת חדשנות?

כלי Gen-AI שזמינים לנו היום מאפשרים לנו להגיע לתוצרים ורעיונות שלא חשבנו עליהם בעבר ולבצע תהליכי חדשנות במהירות שיא. בהרצאה נעמיק בכלים המובילים שיעזרו לנו ביצירת חדשנות, נלמד את המתודולוגיות הנכונות לעבודה איתם לתהליכי ideation, גיבוש ובחירת רעיונות, מחקרי שוק ופירוק הרעיון לתוכנית פעולה. נלמד איך לייצר את התוצרים הנדרשים לנו כדי להרים מהלכים חדשניים במהירות כשלא תמיד יש לנו צוות - משיווק, דרך עיצוב, עבודת מוצר וצעדים ראשונים בתכנון הפתרון הטכנולוגי, ונבין כיצד הכלים והיכולות הללו יכולים לסייע לנו משמעותית כמעט בכל תחום בעבודה היומיומית.

בינה מלאכותית, הטיות אמיתיות
WhatsApp Image 2024-01-12 at 8.38.15 PM.jpeg

למה כשנבקש ממידג׳רני תמונות של נהגים נקבל רק תמונות של גברים? מי קבע שסירי היא אישה? איך הטיות מגדריות בבינה מלאכותית מבנות מציאות?

בתקופה האחרונה אנחנו עדים להתפוצצות בעולם הבינה המלאכותית וההנגשה שלה למיליוני משתמשים עם כלים כמו ChatGPT ו-Midjourney. קל לטעות ולחשוב שמכיוון שמחשב נותן לנו תשובה היא תהיה נכונה ונייטרלית, אבל לצערנו זה לא המצב. בהרצאה נבחן הטיות מהיבט מגדרי בטכנולוגיות החל מGoogle translate בתחילת דרכה ועד פלטפורמות הGenerative AI החדשות. נראה דוגמאות מרתקות שיאירו באור חדש את התכנים המוכרים לנו, נצחק, נזדעדע, ונשמע על הכלים המגוונים שיש בידינו כדי לטפל בפערים הללו ולבנות עתיד שיוויוני יותר.

WhatsApp Image 2023-08-25 at 9_edited.jp
הורים וילדים: יצירת סיפור בכלי בינה מלאכותית

מצויין לפעילויות משפחתיות לעובדים, ימי גיבוש, חגים וחופשים: סדנא להורים וילדים ביחד שבה כל זוג משתתפים ימציאו סיפור ביחד עם כלי AI וייצרו תמונות מרהיבות שילוו אותו. המשתתפים ילמדו שימוש במספר כלי AI ליצירת תוכן, עם דגש על יצירת ועריכת תמונות בכלים חינמים.

הסדנא מתאימה מגיל 7 ומעלה. סדנת נוער (מגיל 13) אפשרית גם ללא ליווי הורה.

shira_edited.jpg
יצירת תכנים ויזואלים בכלי AI

כלי ה-AI החדשים מאפשרים לכל אחד ואחת מאיתנו לייצר ולערוך תמונות מכל הסוגים: חומר שיווקי, מצגות, ספרי ילדים, דפי צביעה וכל רעיון שנוכל לדמיין. הכלים האלה יכולים ללוות אותנו בתהליך היצירה, לתת השראה, להניע תהליכי חשיבה ויצירתיות, ובעצם מהווים המעצב האישי שלנו שיכול לעבוד איתנו צמוד ולחשוב ביחד. בהרצאה משולבת סדנא נכיר ונתנסה במספר כלים חינמיים ונגישים, נלמד לייצר וגם לערוך תמונות לכל מיני מטרות, לשלוט בסגנון התמונה, לשנות פרמטרים ותכנים ולהתאים אותה לצרכים שלנו. נכיר גם כלים מתקדמים יותר ואת היכולות הייחודיות שלהם.

סדנא לצוותי HR וגיוס: איך נעזר ב-AI לכתיבת Job Description אופטימלי
shira.we_a_photo_taken_using_a_nikon_Z50_of_2_women_and_1_man_3_7078462c-6327-4f38-83bb-33

בהרצאה משולבת סדנא נכיר את כלי ה AI שיכולים לעזור לנו לכתוב תכנים מדוייקים, תואמי ערכי החברה והצרכים שלנו כצוותי גיוס. נלמד מתודולוגיית עבודה ייחודית מול כלי בינה מלאכותית טקסטואלים וגם נתרגל אותה במהלך הסדנא. בסיום הסדנא נצא עם תיאורי משרות עדכניים ברמה גבוהה, תואמי ערכי החברה והדרישות, שיימשכו אלינו את המועמדים הנכונים לתפקיד.

נעים להכיר,

אני שירה וינברג הראל, אשת טכנולוגיה מעל 20 שנה, ביניהן במשך 14 שנה הובלתי מוצרי בינה מלאכותית ופרסונליזציה במיקרוסופט ובתוך מוצרי Office.
כיום אני יועצת ומרצה בתחומי מוצר ובינה מלאכותית, מלמדת קהלים מגוונים שימוש בכלי בינה מלאכותית לצרכים המתאימים להם ושילוב בעבודה היומיומית.

בתחומי היזמות והשיוויון המגדרי אני מייסדת שותפה של ארגון LeadWith המקדם נשים בעולם ההייטק באמצעות תכנים, סדנאות ואירועים לנשים בשלבים שונים של קריירה טכנולוגית. בנוסף, בעלת הפודקאסט "מגדירה מחדש" שעוסק בנושאי מגדר שונים.

מעוניינים להזמין אותי אליכם לארגון?

צרו קשר במייל shira.we@gmail.com או בטופס למטה.

Shira Weinberg Harel_edited.jpg
shira_a_photo_of_a_very_cute_furry_pink_robot_with_a_37_year_ol_6cf40394-b4ff-4bf2-8b25-be

מוזמנים ליצור קשר לכל שאלה, בקשה או התייעצות

  • Whatsapp
  • Facebook
  • LinkedIn

תודה! אהיה בקשר בקרוב

bottom of page